Gizli Hesaplar Var Mı - Yok Mu ?

Alper Faik GENÇ

Onursal Üye
GİZLİ HESAPLAR VAR MI - YOK MU ?

MURAT BİNZET Bildiriyor - (Aynen):

WIKILEAKS ERGENEKON DAVASINDA NASIL KONUŞULDU?

Ergenekon Duruşması’nın son oturumuna Wikileaks damgasını vurdu.

Wikileaks’den sızan belgelerde yer alan belgelerde Bşbn. Erdoğan’ın İsviçre’de 8 hesabı olduğu iddiası yer alıyordu. Başbakan Erdoğan bu iddiaya çok sert yanıt verdi. Erdoğan İsviçre’de bir kuruş parası olmadığını söyledi.

Erdoğan’a duruşmada davanın tutuklu sanığı Doğu Perinçek yanıt verdi.

Belgelerdeki iddiayı doğrulayan Perinçek, Başbakan Erdoğan’ın gizli hasapları olduğunu söyledi. Perinçek iddiasına dair şunları söyledi:

1. KANIT - TELEFON GÖRÜŞMESİ
Telefon görüşmesi, BOP Eşbaşkanı Tayyip Erdoğan ile İngiltere'deki işadamı R.G. arasındadır. İki kez "20-25 gönder" diyor. Bu para İngiltere'den Amerika'ya nasıl yollanacak? Bankayla yollanacak. Niçin kendi banka hesabından göndermiyor da İngiltere'deki R.G. ile gönderiyor?

BURS DEĞİL, KENDİ PARASI
Burada bir yardım talebi yok. Muhasebe müdürüne "gönder" diyor. Tayyip Erdoğan'ın kişisel ödemelerini R.G. yapıyor. Erdoğan'ın banka hesaplarının adresi R.G.
işte bu Erdoğan'ın hesaplarının yurtdışında olduğunu kanıtlıyor.

Hesapların bekçiliği ise mahkemeye düşüyor.

2. KANIT - KRİPTONUN SATIRARASI
Kriptolarda Amerika’nın Ankara Büyükelçisi
Edelman kendi devletini bilgilendiriyor.
"Senin Eşbaşkanının 8 tane gizli hesabı var" diyor. Aynı paragrafta 8 hesapla birlikte R.G.'den de söz ediliyor. Çocuklarını okuttuğu bilgisi sakat diyor. Gizli kasa olmasının ikinci kanıtı budur. R.G. Hilal-i Ahmer (Kızılay) mı? Çocuğuna 2 milyon dolara 100 metre gemi alıyor. Çocukları okutmak idare amirliği demektir.

3. KANIT - GİZLİ KASADAN RÜŞVET DAĞITMAK
R.G. 2007'deki Türkiye Cumhurbaşkanlığı seçimleri sırasında milletvekillerine rüşvet dağıtmaktan 10 ay hüküm giydi. R.G.işadamı...

Gül, cumhurbaşkanı seçilsin diye rüşvet dağıtıyor.

Rüşvet amiri. Rüşvetin verilmesi de onun kasa olduğunu gösteriyor.

4. KANIT - GASPEDİLEN KÖŞK KASAYA
Halis Toprak'ın 140 milyon liralık bir Aslanlı Köşk'ü var. Tam 117 milyon lira eksik bedelle 23 milyon liraya R.G.'e satılıyor. Devlet, gizli kasanın cebine 117 milyon lira koyuyor. Yasadışı hesap böyle olur işte. 117 milyonu çıktı, alır götürür gizli kasaya koyarsın. O kasadan çocuk da okutulur, rüşvet de dağıtılır.

5. KANIT - 1 STERLİNE KİRALANAN ARAZİ
İngiltere'de Yunus Emre Kültür Merkezi açıldı. CB.Abdullah Gül burayı ziyaret etti ve hizmetinden dolayı R.G.'ü övdü. Arazinin R.G'e ait olduğu söylendi.

Tapu kayıtlarına baktık, böyle bir şey yok. Örtülü Ödenek'ten para aktarmışlar
ve 1 sterline R.G'e kiralamışlar. Bir kanıt da bu…

6. KANIT - SIRDAŞ HESABI EDELMAN'DA
5 sene boyunca bu bilgiyi ne bir yazıda, ne de bir beyanda kullanmadım. Çünkü kanıtlayamamıştık. Ancak Amerikanın Büyükelçisi Edelman'ın kriptosu doğruladı.

Belgede, "Edelman buz gibi bir ses tonuyla dosyayı muhatabının önüne sürdü.

5 hesapta 7 milyar dolar olduğu yazılıyordu" ifadeleri yer alıyor. Olay artık ispatlanmıştır. Çünkü bizzat Edelman'ın bu "sırdaş hesap" bilgisini, 30 Aralık 2005'de bir kriptoyla ABD Dışişleri Bakanlığı'na da ulaştırdığı ortaya çıkmıştır.

Açıklanmayan konu, bu hesapların hangi tehdit ve şantajlarda kullanıldığıydı”-(Binzet)

ÖZEL NOT
:Güvenilir kaynaklara göre, dünyanın Bankası İSVİÇRE’dir...

2’nci Dünya savaşında Nazi Almanya’sının Tonlarca altını, savaşa girmeyip tarafsız kalan İSVİÇRE Bankalarında depolanmış – orada saklanmış...

İSVİÇRE’de şahıs paraları geçen yıla kadar İSİMLERE değil – Özel NUMARALARA kaydedilirdi ve bunu kimse öğrenemezdi ! Numara sahibi hakkında bilgi, BANKA tarafından ANCAK Kod numarasını bildiren sahibine verilirdi...

Yani, “Param var mı-yok mu? Bankaya sorun “ beyanı palavra !...

altaymns

New member
Cevap: Gizli Hesaplar Var Mı - Yok Mu ?

Olmazmı, yoksa niye bu kadar kızgın olabilirki?
Wikileaks Türkiye'de olsa onların üzerinede polis yollardı, tıpkı öğrencilere yaptığı gibi.

safaksaracoglu

New member

Wikileaks - amerikalı bir çavuşun dünyanın en güvenli yerinden çaldığı bilgilerin paylaşıldığı site :) siz hala inanmakta ısrar edenlerdenmisiniz ? sadece yazık diyorum başka birşey demiyorum

safaksaracoglu

New member

ALLAH için siz inanıyormusunuz? Amerikalı bir çavuş dünyanın en güvenli yerinden binlerce döküman çalsın ve kimsenin ruhu duymasın bana çok mantıksız geldi bu olay yani şu an benim bilgisayarımdan dahi birisi birşey alsa veya yüklese pc açılır açılmaz şu işlemler yapıldı diye uyarı veriyor nasıl oluyor ki amerikanın emrindeki binlerce hacker bunları farkedemiyor peki koskoca amerika niye bu siteyi çökertmiyor dersiniz? çok güvenli derseniz çok gülerim eminim çoğu insan kendi çakrasına bakıp böyle şeylere inanmıyordur :)

Türkiye Sevdalısı

Dost Üyeler

Sayın Mücahit Büyüğüm,

Size her şeyden önce geçmiş olsun diyorum. En kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanız için duacıyım.

Wikileaks belgeleri bilinenin tekrarından başka bir şey değildir. Sürpriz olarak değerlendirebileceğimiz tek bir belge yoktur. Bu bilgilerin inkar edilmesinin de bizim için bir anlamı yoktur.

Wikileaks bir aynadır. Sahiplerine bu ayna tutulmuştur. "Senin hakkında tüm bilgiler elimdedir" denilmektedir. Yani "Eğer unutmaya kalkarsan sana kim olduğunu bu aynayı sadece yüzüne tutmakla kalmayıp, her tarafına tutarak seni bitiririm. Sen bana karşı koymayacaksın ve ben ne yaparsam yapayım yarabbi şükür diyeceksin" anlamını taşımaktadır.

Dünyanın jandarmalığına soyunmuş bir devletin bu belgelere ulaşılabilecek kadar bir güvenlik açığı olabileceğine inanmak güçtür. 11 Eylül'de ikizkulelere olan eylem hangi amaçla gerçekleştirildiyse, wikileaks belgeleri de belirli kesimlere mesaj vermek amacı ile gerçekleştirilmiştir. Bu amaçlardan biri de füze kalkanı projesini gündemden düşürmek ve wikileaks belgeleriyle BOP için zaman kazanmak ve projeyi sağlamlaştırmaktır. Wikileaks belgelerinin arkasında diğer hangi oyunların döndüğü hakkında beyin fırtınasına ihtiyaç vardır.

En derin saygılarımla

Türkiye Sevdalısı

Dost Üyeler

safaksaracoglu'na

Bizler senin kadar akıllı insanlar olmadığımız için wikileaks belgelerine senin gibi hemen atlayıp belgelere yalan diye bakmadığımızdan, önünde arkasında ne var diye bir araştırma yapıp, sana göre komplo olan teorileri üretiyoruz. Keşke senin kadar zeki olabilseydik de hemen kanıverseydik bunların düzmece olduğuna. "Allah için nereden çıkarıyorlar bu iftiraları" diyebilseydik. Ne yazık ki senin kadar zeki değiliz.

Hatırlar mısın safaksaracoglu, biat ettiğin kişiler, açılan bir davada hakimin yaptığı yanlış kararın hakimi değil de ait kurumu bağlaması için yasa çıkarmaya çalışıyorlar. Şimdi elçilerin yaptığı bu izleme ve değerlendirmeler elçiyi mi bağlar yoksa ABD yi mi bağlar ? Ben zeki olmadığım için karar veremedim. Eğer bunlar düzmece ise, elçilere değilde, ABD yönetimine dava açmak, bağırıp çağırmak gerekmez mi ? Eğer doğru ise, muhalefete bağırıp çağırmak ayıp olmuyor mu ? Sen söyle "ALLAH için"

Nasrettin hocanın kazan hikayesini de umarım biliyorsundur. Yani "Kazanın doğurduğuna inanıp öldüğüne bir türlü inanamamak".

Son düzenleme:

technogod

New member

Bir düzeltme yapmak istiyorum;
"Erdoğan İsviçre'de bir kuruş parası olmadığını söyledi" demişsiniz. Hayır böyle demedi!
"Allah kuruşu" nun olmadığını beyan ettiğini gazete başlıklarından hep beraber okuduk.
Anlamını anlayamamıştım. Böyle bir para birimi varmı ? Açıklarmısınız....

necdeterdinc

Dost Üyeler

Bilinen bilgilerin birde basın da yayınlanması ile .İddada adı geçen başbakanın cevabı bir başbakana yakışmayacak uslüptadır. Bir büyüğün söylediği gibi hiddet kaybedilmiş davanın delilidir. sayın başbakanın hiddetlenmesi boşuna elamet değildir.????

KARA BUDUN

Yasaklı Üye

İçerde heryere konuşlanmış misafirlerimiz var.Bunların ismi SABETAYİSTLER...Bunlar müslüman görünüp camiye giden,hristiyan görünüp kiliseye giden tipler...Bunların hepsini TÜRK emniyeti bilmiyorsa ALLAH benim belamı versin...Eğer söz konusu Vatansa ve gerisi Teferruatsa....ve analarından helal süt emmiş emniyetçilerimiz hala yaşıyorsa bunları ortaya çıkarsınlar...Ama yoookk bunlar 1492 de gelen o ispanyol katliamından,Türkler sayesinde kurtulan yahudiler değil arkadaşlar diyorsanız...ispanyaya doğru bir gün bir kaçyüz tane gemi kalkacak...uçakla kaçamayanlarınız için....umarım israile varırsınız...KAFANIZA SIKMAZLARSA

(çünki sabetayistleri ortaya çıkarmayan emniyette suçludur...kemik çerçeveli dört gözlü içişleri bakanı da)

KIBRISTA DA ANADOLUDA DA HERYERDE SAĞLAMIZ...BUNU SÖYLEME GEREĞİ DUYMUYORUZ...EYLEME DÖKERİZ..
israil VE rum-yunan ikilisine gelsin....ve içerdeki sabetayistlere....

Son düzenleme:

safaksaracoglu

New member

sayın bana hitap eden şahsiyet
bana yazdığınız bu iç açıcı yazı çok teşekkür ediyorum

estafurullah bence cahil olduğunuz için değil işinize geldiği için wiki bilmem neye sarılıyorsunuz

aklınla izah et bana amerikalı bir çavuşun bu belgeleri çalmasını

izah edemiyorsan sende gerçeği kabul et

kalplerdeki r.t.a sevgisini yıkmak için wikileakstan fazlası gerek
başka bir yol nulun

Adalet

Moderator

r.t.a sevgisi ne demek anlamadım açarmısınız.

KARA BUDUN

Yasaklı Üye

(R)itüel (T)ecnological (E)missary

demek istedi herhalde :D

GökTürk

Kurucu
Web sitesi
www.kibris1974.com

RTE = Recep Tayyip Erdoğan

Bu vesile ile Kara Budun'da öğrenmiş oldu,
yâda hatırlamış olur, eskiden biliyordu.

KARA BUDUN

Yasaklı Üye

O nu unutmak mümkün mü GökTürk abi,hangi kanalı açsam o var...

Signatürümdeki EFE TÜRKÜSÜ

RECEP TAYYİP ERDOĞAN bey amcaya gelsin o zaman....

Yüksek sesle dinlemesi tavsiye olunur...