Kadın Kocasını Süpürgeyle Dövdü

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
Kadın kocasını süpürgeyle dövdü!İkaz ettiği halde salonun ışığını söndürmediği için. Daha böyle ne sebepler var ne sebepler...

26.10.2008 12:01
susosoodpdp.jpg
Trabzon''da, bu yılın ilk 9 ayında 213 aile içi şiddet olayı meydana geldi. Tamamına yakını kadınlara yönelik olan şiddetin gerekçeleri arasında traji-komik bahaneler yer alıyor.

AA muhabirinin derlediği bilgilere göre, Trabzon şehir merkezi ve ilçelerinde bu yılın 9 ayında polisin sorumluluk bölgesinde 196, jandarma bölgesinde ise 17 kişi aile içi şiddete uğradığı iddiasıyla şikayette bulundu.

Polisin sorumluluk alanındaki şikayetlerin 108''i şehir merkezinde, 88''i de ilçelerdeki polis merkezlerine yapıldı. Trabzon''un Beşikdüzü ilçesi, 28 şikayetle ilçeler arasında ilk sırada yer alırken, Çaykara, Hayrat ve Dernekpazarı ilçelerinden kayıtlara herhangi bir olay yansımadı.

Şiddete maruz kaldığı gerekçesiyle şikayette bulunanların ifadelerine göre, kavgalar, çoğunlukla, eşlerin alkollü eve gelmesi sonucu çıkan tartışmalardan kaynaklanıyor.

Bu olayların tamamına yakınında kadınlar şiddete maruz kalırken, sadece Trabzon''un Of ilçesinde bir erkek, eşi tarafından darp edildiği gerekçesiyle şikayette bulundu. İlçenin Sulaklı Mahallesi''nde oturan F.Y. adlı kadın, ikaz ettiği halde salonun ışığını söndürmediği gerekçesiyle, 23 yıllık eşi İ.F''yi, süpürge sapıyla dövdü.

Kartal Gözü

Dost Üyeler
ilginc

ben sadece yoruk kadinlar kocalarini dover saniyordum, meger oflu hanimlarda da bu davranisa yatkinlik varmis, hayret.

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
ben sadece yoruk kadinlar kocalarini dover saniyordum, meger oflu hanimlarda da bu davranisa yatkinlik varmis, hayret.

Siz OF'lu hanımlar hakkında bir araştırma yapın bence...:D Biz eli maşalı hanımlarız...:DSilahı iyi kullandığımız gibi süpürgeyi de iyi kullanabiliyormuşuz demekki...:D

kerem71

Guest
yaf benim hanım oflu degil ama bizdede sebep çok :)))))))) anlatmayayım bari

kerem71

Guest
he yaf hemide çok bizimki süpürge kullanmadıgı için bayagı agır oluyor:))))))))))

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
he yaf hemide çok bizimki süpürge kullanmadıgı için bayagı agır oluyor:))))))))))

Hahahahaha...En iyisi sen hanımının her dediğine ''sen nasıl istersen'' de de kurtul dayak yemekten KEREM...:D En iyi çözüm budur...:DMutluğa giden yol '' hanım, sen ne dersen o olur'' sözünden geçermiş...Benden söylemesi...:D

BACANAK

New member
Bir insan eşini dövüyorsa ve o insan Türk ise %99 olarak sebebi maddiyattır. Baika bir sebebi yoktur.