Kıbrıs1974 Günlüğü,Her Kıbrıs1974'lünün Buraya yazacağı bir şeyleri elbet vardır..

Gök Yeleli Bozkurt

New member
Evet arkadaşlar... Bu bizim günlüğümüz olsun ve herkes istediği an girip buraya vaktini nasıl geçirdiğini anlatsın.

İlk olarak başlıyorum.

Okul bittiğinden beri bilgisayar başındayım,artık sıkılmıştım ki arkadaşın birisinin kafasında 3 tane yumurta patlattık artık uykum açılmış durumda..

GökTürk

Kurucu
Web sitesi
www.kibris1974.com
kutlubayragim9dl5cqqm4.gif

Valla arkadaşlar bildiğiniz gibi benim her günüm aynı inşaat inşaat inşaat başka işim gücüm yok daha doğrusu başka işe güce ayıracak zamanım yok.
Kıbrıs’ta yaşayan arkadaşlar inşaat sektörünün ne kadar stresli olduğunu biliyordur.
Kendi işimden dolay zaten bilgisayarın başından zor kalkabiliyorum tabi birde forumun verdiği sorumluluk artı inşaat valla aile hayatıma zamanım kalmadı dersem inanın ancak arada bir ustalar yokken işi bırakıp ailemle ilgilenebiliyorum.

Ama inşallah artık sonuna geldim 1-2 aya kadar her şey bitmiş olur.

ÇAKA HAN

Yasaklı Üye
sabah okula gittim öğlen geldim akşama kadar bilgisayar başında delirdim arkadaş sigortaları attırınca evet o yumurtayı patlatan bendim şimdi laptop başında filim izliyorum..

Temuray

Dost Üyeler
Yine magosa nın sıcak ve hafif esen havası var..

Balkon camı açık içeriden odaya gelen hava nın karşısında sigara içerek hafif müzik açtım ve güzide forumumuzla ilgileniyorum.

Arkadaşlar çok sessizsiniz hadi biraz hareketlilik..

mtt_ylmz

New member
yani tüm yaz aradık açmadın,
kıbrısa gttin aradık açmadın,
temurayın sana ihtiyacı oldu dönüp bakmadın,
we üstüne üstlük kırk tane kolpa
çok teşekkürler...

GökTürk

Kurucu
Web sitesi
www.kibris1974.com
Cevap: Kıbrıs1974 Günlüğü,Her Kıbrıs1974'lünün Buraya yazacağı bir şeyleri elbet vard

"Bu Gün Güneş Kuzey'e Doğacak, Güney'e Batacak"

Son düzenleme:

KARAHAN

Dost Üyeler
Cevap: Kıbrıs1974 Günlüğü,Her Kıbrıs1974'lünün Buraya yazacağı bir şeyleri elbet vard

İlginç bir cümle, Sayın GÖKTÜRK (yaşın benden büyük :D) ne demek istediğini anlamadım, bana anlatılana göre ""Güneş bir gün batı dan doğup Doğudan batacaktır"" şeklindeydi....Unutmadan Kıbrıs Türkleri Seçiminiz hayırlı olsun...

GökTürk

Kurucu
Web sitesi
www.kibris1974.com

Yarin açıklayım bu gün seçimlerden dolay siyasi muhabbet yasak.​

BURLAHATUN

Yasaklı Üye

Yönleri şaşırdın GÖKTÜRK HAN:rolleyes: KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ kuzeyde kalıyor.:rolleyes: Tüm dileklerimiz artık ''GÜNEŞ''in TÜRK'e doğması ve ''GÜNEY'' dekilerin de ''KARANLIĞA'' boğulmasıdır:D

Bige-tuğ Tulken

Halkla İlişkiler

2.ay 4 gün önce bitti.. Kendimi bugün pek bir iyilik meleği havasında hissediyorum ;) Birilerine, sınavlarından önce okula yanlarına gidip destek olasım var ;) Bu Haziran'da okulum bitince ne yapsam acaba ;) "Günaydın" demek geliyor içimden.. Beni işe kendi davet etti, almayıp da ne yapacak... Adın üzerinde, sevgili günlük ;) Anlamak zorunda değilsin beni.. Boşver, ben de bazen öyle yapıyorum..

Az önce anesteziyi tekrar izledim, ne riyakar insanlar var yahu ! Devir değişti, değişti ! Umarım bizim çocuklar da böyle olmaz..

Neden dersin, kendimi lider gibi görüyorum bugün ? Çok mu kibir yaptım yine.. Acısını çıkarıyorumdur belki de 23 yılın.. Ohhh! Sonunda bi sigara içmek ne büyük zevk ! Tanrım ! Seni seviyorum.. MiLiTaNn..

GökTürk

Kurucu
Web sitesi
www.kibris1974.com

Evet Burla abla trafik karışmış sabah erkenden açele ile yazdım :D arada bir bakabiliyorum sizler Allaha site size emanet Sarayönünde ki kutlamaları bu gece sizlere izlek olarak yollarım.

BURLAHATUN

Yasaklı Üye

:D:rolleyes:Döndüğünde siteni bulamayacaksın demektir:D El koyacağım da...:rolleyes::D müjdeli haberlerle gelirsen geri verebilirim belki:rolleyes::D