Küçük Kız Biraz Konuşalım Seninle...

Firuze

Dost Üyeler
Hey sen küçük kız...! sana diyorum birazcık dinle beni artık! Bir kadın olma vaktidir şimdi.Yollara düşme zamanı özel zamanlardan geçiyorsun.zorunlu gidişlerin var hayatta ve terkedilişler ancak acılarının tortularını temizle üzerinden, yapışıp kalmış irinlerini akıt yak gitsin.
Bedeninin acılarından değil ruhundan bak birazcık dünyaya.Hazan gibi usulca düşüp kalkıp durma sonbahar yaprakları misali ağlayarak ve çatlayarak...
Susuzluk belki senin ki yazgıya inkar ama senden başka yok inan bana ve başka türlü yaşayabiliceğin bir hayat.
Öylece bekleyen de yok seni senin beklediğin gibi...Kaldır kafanı içinden bak şu dünyaya ve insanlara!
Görebilirsin gözlerin var.Duyabilirsin kulaklarında,sadece yalanlara kapat onları görme ve duyma
Huzurla uyan artık bir sabah... Gözlerini açtığında hayallerin olsun karşında ve pes etme, vazgeçme artık yaşamaktan...
Hala çocuksun biliyorum incitilmek iyi gelmiyor sana..çocuk olmak en zoru aslında. Korkarsın herşeyden suursuzca ve pembe değildir rengi dünyanın.
Vazgeçmek yoktur lügatında bilirim.Gözyaşların silahındır süzüldüğünde yanağına senin oluverir istediğin ...
Dayanılmaz bir çocugun gözyaşlarına.Kanatların vardır ve uçarsın geleceğe sonra...

Gerçekçi ol bırak doğmamış çoçugunun hayallerini kurmayı,o adam senin gibi sevemedikten sonra hiç gelmesin.
Elinden tutmak yerine bırakıp giden bir adam için soluksuz ve sonsuzca küfür etmekten vazgeç ne olur.
Yeni başlıyosun daha ne adamlar acıtıcak canını ve senin canlarını acıttıkların dikilecek karşına..
Gülümse sadece artık içten bir gülümsemeni bekliyor sadece hayat.Aldırma işte...aldırma içindeki iyilikleri,
başlarına verme mutluluklarını ve an 'larını.Herseyi sil demiyorum anılar kalsın... göğsüne saplandı onlar istesende gidemezler artık... Minik çıplak bir ayaktaki küçük bir doğum lekesi onlar.Sana sayfalar dolusu yazmaktan bıktım küçüğüm biraz anla artık beni yoruluyorum.

Bu gece senden beklenmedik bir şey yap bağırarak dök pişmanlıklarını ortaya.. Sigarandan çektiğin o nefes gibi derin olsun iç çekişlerin.en kendin olan hangisiyse maskelerinden onu şeç.
Geceleri kabuslar görmek için bekleyip durmak yakışmıyor sana.
Ayrılık kadar büyü,aşk kadar yan,acıların kadar sus ve sonunda sen gibi kal...
Şimdi sana bu dünyayı hediye ediyorum;
Mutlu sonla biten hikayeler yazdım senin için,
İstemeyeceğin herşeyi sınır dışı ettim üzerinden,
Neyin ne kadar olmasını istersen o kadar yaptım.
İstediği yapıldığı için ağlamayı bırakan bir cocuğun huzurunu koydum gözlerine.
Canın tenindeyken henüz bitir şu işi göreyim seni...