Mektup - Özlenen Sevgiliye

• Konbuyu başlatan LUSY
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 3:23

LUSY

Dost Üyeler
Bugünde sensiz geçti, bugünde hüzünlüyüm her günkü gibi. Sevgilim seni her gün artan bir özlemle bekliyorum. Rüzgarlar bana kokunu getiriyor, her gün batımı beni biraz daha hüzünlendiriyor. Elimde değil ki sensizlik öyle zor ki , kuş olup pencerene konmak istiyorum. Geceler , kara geceler sensiz geçmiyor bir türlü, seni düşünmek için uyumuyorum, döneceğin ve kavuşacağımız günü hayal edip mutlu oluyorum.

Seninle geçirdiğimiz dakikaları, günleri düşünüp duruyorum tekrar tekrar…
Her iç çekişimde şu ayrılık olmasaydı diyorum … İki göz oda, iki çocuk ah birde sen olsaydın yanımda. Ah ah şu ayrılık , şu gaddar ayrılık olmasaydı diyorum….
Kurumuş papatyanı kokluyorum, resmini öpüyorum her defasında. Gözüm kapıda postacıyı bekliyorum. Seni hep özlüyorum ve her duyduğum özleminle biraz daha da fazla seviyorum…

6327776955819650314mmlxhb5.gif

Sen neler yapıyorsun bir tanem, beni düşünüyor musun ? sende hala beni seviyor musun ? Sakın hayır! deme çünkü dayanamam, sensiz yaşayamam biliyorsun.
Her gün şarkımızı dinliyorum, beraber dolaştığımız yerlere gidiyorum, vitrinde görüp te beğendiğin bana almak için söz verdiğin o sararmış gelinliğe öylece bakıp hayal kuruyorum.

Aşkım gel artık, bekletme daha fazla beni , çok özledim seni. Yine ellerimi tut, yine beni küstür, yine beni güldür, yine saçlarımı okşa. Dön artık, bir daha gitmemek üzere dön, çünkü sensiz yaşamanın, nefes almanın, gülmenin, inan ağlamanın bile anlamı yok.

88586667zl3zw2.gif

Çok az kaldı biliyorum ama yinede dayanamıyorum , gücümün tükendiğini, her gün biraz daha fazla hissediyorum. Havaya , suya olduğu gibi sana daha da çok ihtiyacım var.

Sana hoşça kal demiyorum, diyemiyorum, çünkü seni seni hala bekliyorum....

Sevdim Seni Sebepsizce

Sevmeye niyetliysen iyi düşünmelisin,
ağlamayı öğrenip gülmeyi bilmelisin,
AŞK kumar gibidir dikkat etmelisin,
oynadığın zar değil,
duygu ve gururdur bilmelisin...

BİR KIZ ÇOCUĞU VAR İÇİMDE,
ANLAMIŞ, :rolleyes:
BÜYÜMÜŞ,;)
YORGUN...:eek:

( Sevgililer günü için düzenlenen bir yarışmaya katılmak için kaleme aldığım bir mektupdur. Bana ait :p)