MUHSİN BAŞKAN'ı Ararken Dağlarda Yaşadıklarımız Ve Bir Çift Çamurlu Çizmenin Hikayesi

KÜLTEGİN

Genel Koordinatör
Bir Çift çamurlu ,Hatta Artık Çamurları Kurumuş Toz Toprak Olmuş Bir Çift Çizme.....

Bir Cıgara Yaktım Daldım,Daraldım,Çamurları Kurumuş Toprak Olmuş, Ama Acıları Taptaze Çizmeye Bakarken...

Bir İnternet Haberi !!!

Flaşh Flaşh Flaşh ''B.B.P Helikopteri Düştü

Aman Allahım!!! Düşmemeliydi, Düşemezdi Yalandı, Yalan Olmalıydı...

Şuursuz Bir Refleksle Garaja Gidip Arabayı Çıkardım

İl Seçim Koordinasyon Merkezi Tıklım Tıklım Herkes Televizyonun Karşısında Gözler Yaşlı

B.B.P Genelsekreti Saat Başı Açıklamalar Yapıyor

Şu Anda Dağlarda Beşbin Mehmetcik Genelbaşkanımızı Arıyor...

Ulaştırma Bakanımıza...

Başbakanımıza....

Cumhurbaşkanımıza...

Genelkurmayımıza Teşekkür Ediyorum !!!

Sonra Kayseri Valisinin Muhsin Yazıcıoğlu Ve Arkadaşları Sağ Olarak Bulundu Açıklaması

Muhsin Başkan Sağdı ''Sağ Ayağı Kırık,Sağ Kaburga Kemikleri Kırık''Ama Sağdı

İl Seçim Koordinasyon Mekezinde Ğöğe Yükselen Allahuekberler,Sevinç Çığlıkları,Ağlayan İnsanlar,Birbirine Sarılanlar

!!! Haber Doğru Değildi Ve Bu Allahın Belası Seçim Koordinasyon Merkezinde Oturmanın Hiç Bir Anlamı Yoktu

Derken B.B.P Genelsekreterinin Yeni Bir Açıklaması ...

Ulaştırma Bakanımıza...

Başbakanımıza....

Cumhurbaşkanımıza...

Hangi Süratle Hangi Hızla Gittiğimin Farkında Bile Değildim, Kahramanmaraşa Yaklaştıkça Camlarında MUHSİN BAŞKAN'ın

Fotoğrafları Olan Araçlar Çoğalmıştı

Göksun İlçesine Varmadan Püren Tüneli Sağındaki, Göksun İlçesine Bağlı Kurucaova Köyüne Vardık
Köye Girişte Yüzlerce Araçlık Bir Araç Konvoyu, Duygularımız Karmakarışık
İçimizdeki Ruh Hali Ve Hissiyat Anlatılır Gibi Değil MUHSİN BAŞKAN Hemencecik Karşı Dağın Eteğinde Gidip Sağsalim Alıp Geleceğiz...

Ve Bazı ''Abilerimiz''
Ve Bazı ''Reislerimiz''
Ve Bazı ''Büyüklerimiz Efsanelerimiz'' Dönelim Antep'e Burada Ne Yapacağızki !
Ve Eski İlbaşkanımız Ağabeyimiz Eşref Savaş'ın Tarih Gibi Hayatım Boyunca Unutamayacağım O Sözleri
''Arkadaşlar,Kendinize Mukayet Olun, Eğer Bu Devlet MUHSİN BAŞKAN'ı Aramakta Bukadar Aciz Kalıyorsa Vallahi Kurd'a Kuşa Yem Olursunuz''

Karşı Dağa Çıkacak Yerde Bir Bölük Asker Yağmurun Altında Çapraz Tutuşta Beklemekten Sırılsıklam Olmuşlar ,Sayıları Üçyüz Dörtyüz Kişi Vardı Sanırım
Başlarında Ast Ve Üst Komutanları Ve Hepisinin Komutanı Bir Albay...

Durunnnnn!
Nereye Gidiyorsunuz?
Dağa MUHSİN BAŞKAN'ımızı Aramaya...
Gidemezsiniz...
Neden ?
Yukarısı -Kırk Derece Donarsınız Birde Sizlerle Uğraşmayalım !!!
O Zaman Sizler Arayın Bu Askerler Ne Bekliyorlar Burada Bostan Korkuluğu Olarakmı Diktiniz ?
!!!
Ben Mehmetciğin Canını Tehlikeye Atamam
O Zaman Bizde Dağa Çıkıyoruz Gücünüz Yetiyorsa Bırakmayın...
Arbede !!! İtişme,Kakışma,Bağrışma

Kalabalık Arasında İhlas Haber Ajansı Genel Müdürü Basın Açıklaması Yapıyor
Elinde Çok Gelişmiş GPS Ve Navigasyon Özelliklerine Sahip Bir Cep Telefonu Ve Bağırıyor ''Bakın Arkadaşlar Şu Anda Bulunduğumuz Yerin Koordinatları,Benim Muhabirimde'de (İsmail Güneş)Aynı Cep Telefonundan Var Yerin Tespit Edilememesi Söz Konusu Olamaz''

Büyük Birlik Partisi Genelbaşkan Yardımcısı HAKKI ÖZNUR Geliyor Karlarda Dolaşmaktan Sırılsıklam Olmuş Bir Vaziayette Yüzü Kıpkırmızı
HAKKI ÖZNUR Kurucaova Köyü İlköğretim Okulunun Yüksekçe Bahçe Duvarının Üzerine Çıkarak Kendi Üslubuyla Yaptığı O Tarihi Konuşma

''Bana Bakın Ulan Benim Adım HAKKI ÖZNUR,Büyük Birlik Partisi Genelbaşkan Yardımcısıyım,Ben Sizin Albayınızdan Korkmam,Ben Sizin Genelkurmayınızdan Korkmam,Ben Sizin Başbakanınızdan Korkmam,Ben Sizin Cumhurbaşkanınızdan Korkmam,Bizim ALLAH'tan Başka Hiçkimseden
Korkumuz Yoktur,Eğer Burada Alperenlerimden Birinin Kılına Zarar Gelirse Bu Dünyayı Sizin Başınıza Yıkarım Ulan''

HAKKI ÖZNUR'un Bu Açıklamasının Ardından Asker Geri Çekiliyor...

Bölük Bölük İnsanlar Bilinçsiz, Ama Sanki Birer Komando Gibiymişçesine Kendilerini Dağlara Vuruyorlar !!!
Yirmişer,Yirmibeşer Kişilik Gruplara Ayrılıyoruz...
Siz Şu Tarafa Biz Bu Tarafa Diye Dağılıyoruz İkibinli Yılların Türkiyesinde...

Ben Bulunduğum Ekiple Dağa Tırmanırken Karşıda Karların İçinde Düşe Kalka Sağ Kolu Omuzlarına Kadar Alçıda Şehitkamil İlçe Başkanı Mükerrem Özcanı Gördüm Onun O Bir Kolu Geçirdiği Kaza Neticesinde Alçılı Halde O Dağda Karlarla Boğuşması Beni Ağlatmıştı...

Bir Helikopter Geçti Üzerimizden Askeri Bir Helikopter...

Asker Hiç Yoktu Dağlarda...
Akut Ve Umke Ekipleri Takdire Şayan Bir Şekilde Mücadele Ediyorlardı
Koruculardanda Allah Razı Olsun Unutulmayacak Bir Mücadele Verdiler Aramak Adına
Birde Köylüler,Aslan Gibiydiler Ak Sakallı Dedeler Dağlara Vurmuşlardı Kendilerini
Yanımızdan Geçen Akut Elemanlarından Biri Bana Doğru Döndü''Sen Hemen Aşağı İn Bu Ayakkabılarla Geri Dönemezsin Parmakların Donar''Dedi Ayağımda
Yazlık Mekap Bir Spor Ayakkabısı Vardı...

Ama Ayaklarım Hiç Üşümüyordu ,Sadece Yüreğimin Üşüdüğünü Hissediyordum !!!
Olmadık Akla Ziyan Hayaller Kuruyordum ...

''MUHSİN BAŞKAN Çoktan Bir Mağaraya Saklanmıştır''

''MUHSİN BAŞKAN''Kendine İglo Tarzı Bir Kardan Ev Yapmıştır''

Yukarılarda Kurtlar Varmış...Olsun

''MUHSİN BAŞKAN'a Dokunmazdıki Kurtlar''...Ve Gözpınarlarından Üşüyerek Süzülen Soğuk Gözyaşları...

Bir Köyülünün Arkadaşlar Daha Fazla Gidemeyiz Köye Dönelim Uyarısıyla Köye Dönüyoruz
KIZILAY Ekmek Meyve Suyu Ve Tahin Helvası Dağıtıyor Kurucaova Köyü İlköğretim Okulunda Yiyoruz Boğazımız Düğümlenerek...

Vakit Geceyarısına yaklaşıyordu Göksun İlçesine Doğru Hareket Ediyoruz
Göksunda İkinci Katta Büyük Bir Kahvehaneyi Kriz Merkezi Yapmışlar Buradan Hem Kriz Yönetiliyor Hemde Dağlardan Gelen Alperenler Burada Bir İki
Bardak Çay İçiyorlar Isınıyor Tekrar Dağlara Çıkıyorlar

Biz Kriz Merkezine Gelir Gelmez Hemen Televizyonun Karşısına Geçiyoruz Değişik Bir Haber Varmı? Diye

Büyük Birlik Partisi Genel Sekreteri Açıklama Yapıyor ...

Ulaştırma Bakanımıza...

Başbakanımıza....

Cumhurbaşkanımıza...

Kriz Merkezinde Krizi Yönetmekle Memur Göksun İlçe Teşkilatından Bir Kişi Saat Başı O Çok Önemli Duyuruyu yapıyor Kendinden Emin Bir Ses Tonuyla

''Arkadaşlar Aman Ha Göksun BBP Seçimlerden Çekilecek Diye Dedikodu Yayıyorlar Öyle Birşey Yok BBP Göksun İlçemizde Seçimlere Girecek''

Bu Açıklama Takriben Saat Başı Yapılıyor Giderek Artan Bir Ses Tonu Ve Cenge Girecek Bir Kumandan Edasıyla...

''Arkadaşlar Aman Ha Göksun BBP Seçimlerden Çekilecek Diye Dedikodu Yayıyorlar Öyle Birşey Yok BBP Göksun İlçemizde Seçimlere Girecek''

Bir Sandalyenin Üzerinde Yarı Dalmış Bir Vaziyette İdim FAHRİ BOZGEYİK Beni Uyandırdı Hayali Abi Bir Yurt Varmış Bizi Misafir Edeceklermiş Gel
Uyuyabildiğimiz Kadar Uyuyalım Sabah Erken Kalkacağız Çok Yorulacağız...

Ne Kadar Uyumak Denirse MUHSİN BAŞKAN Allahın Belası Bir Coğrafyada Karlar Altında İken...

Sabah Erkenden Kalktık Bir Çorbacıda Birer Çorba İçtikten Sonra Kriz Merkezine Gideceğiz Herkes Oturuyor Çorbalar Söyleniyor Sıcacık Buharları Tüterek
Çorbalarımız Geliyor Bir Kaşık Almıştımki Kapının Önünde Çömelerek Oturmuş Nizip İlçe Başkanı KASIM ÇİÇEKTAŞ Gözüme İlişiyor Hemen Kalkarak
Yanına Gidiyorum Başkanım Ne Duruyorsun Gelip Karnını Doyursana Dediğimde KASIM ÇİÇEKTAŞ'ın Hıçkırıklarla Ve Ağlamaktan Kıpkırmızı Olmuş Gözlerle
''O ŞU ANDA YUKARIDA NE YİYOR? MUHSİN BAŞKAN KARLI DAĞLARDA DURURKEN BEN NASILKİ SICAK ÇORBA İÇERİM'' Sözleri Herkesin Elindeki
Kaşığı Bırakmasına Neden Olmuştu Ve Aç Karna Çorbaları Masada Bırakarak Kriz Merkezine Gitmiştik.

Aç Karna Kriz Merkezine Dönüyoruz...Bir Süre Sonra Tok Bir Ses Yankılanıyor

O Sırada Televizyon BBP Genelsekreterinin Dün Akşamki ''ALPEREN'ler Allah Aşkına İnin O Dağlardan''Açıklamasını Veriyor Tam O Esnada Tam O Saniyede
Sanki Cenabı Allahın Bir Takdiri İlahisi Dedirtircesine BBP MKYK Üyesi Ve BBP Avukatı Kemal Yavuz İçeri Giriyor Ve Haykırırcasına Bağırıyor !!!

''Burada Ne Oturuyorsunuz? Allah Aşkına Dağlara Çıkın Burada Devlet Yok!!! Burada Asker Yok!!! Allah Aşkına Dağlara Çıkın''

Kemal Yavuzun Bu Serzenişi Üzerine İkinci Bir Ses Duyuldu ...

''Arkadaşlar Şu Anda Sisne Köyü Yakınlarından Sinyal Alınıyormuş Aşağıda Pikaplar Traktörler Ve Dört Çeker Arabası Olanlar Sisneye Hareket Ediyoruz''

Hemen Herkes Ayaklandı İnsanlar Birbiriyle Yarışıyorlardı Sanki, Bende Ayaklandım Ve Hayatım Boyunca Unutamayacağım Ve Hayatım Boyunca İsmi Bende Ahirete Kadar Saklı Kalacak
O İtibarlı Kişinin Söylediği Sözün Şokunu Atlatamayacağım '' Ya Otur Oturduğun Yerde Gidipte Ne Yapacaksın''

Onbeş Yirmi kişi İle Bir Traktör Kasasında İsmini Dahi Bilmediğimiz Bir Köye Doğru Hareket Ettik Köye Vardık Köylülerinde Katılımıyla Dağlara Doğru Dağıldıkki Yanlış Sinyal Alınmış Bu Yönde Değilmiş...

Göksun İlçesine Geri Döndük Orada Sena Çay Ocağı Ve Gözleme Evi Diye Bir Yer Vardı Oraya Oturduk (Derdimiz Çay İçmek Gözleme Yemek Değil Artık Ayak Parmaklarımızın Ve Dizlerimizin Takati Kalmamıştı)

FAHRİ BOZGEYİK,BEN, Sena Çay Ocağında Oturduk Çay İçtik Sohbet Ettik Bir Ara HASAN SAĞINDIK Ağabey ve Ankaradan İLKER KAYALIOĞLU da geldiler Onlarlada Sohbet Ettik, AŞIK SEFAİ Ağabeyde Dağdaymış Ondan Söz Ettiler...

Bir Ara Ayaklarımın Çok Derinden Sızladığını Farkettim Eğilip Baktığımda Mekap Spor Ayakkabılarımın Her İkisininde Tabanlarının Yırtıldığını Gördüm (Hrant Dinkin) Günlerce Manşet Olan Yırtık Ayakkabıları Aklıma Geldi ...Nedendir Neden Geldi Ne İçin Geldi Bilemiyorum Ama Geldi İşte...İlginçtir Her Yerde Ayakkabı,Bot,Çizme Satan Dükkanlar Vardı Ama Şuradan Bir Bot Yada Çizme Alayım Demek Hiç Aklıma Gelmiyordu Hafızam Durmuştu Sanki...

Derken Bir Hareketlilik Oldu, Aralarında Eski Ocak Genelbaşkanlarımızdan NEDİM YILDIZ,HALİL İBRAHİM YILMAZ Ve OKAN TOSUN,MURAT ALBAYRAK,HASAN NURİ ŞEN,FAHRİ BOZGEYİK , ALTAY ÇAKICI Ve Şimdi İsmini Çıkaramadığım Onbeş Yirmi Kişilik Bir Arkadaş Grubuyla Hemen Acilen Araçlara Atladık Ve Geceyarısı Hareket Ettik...

Bir Benzin İstasyonunda Durduğumuzda Kimin Söylediği Şu Anda Aklıma Gelmiyor''Arkadaşlar Neden Oraya Gidiyoruz,Ne İçin Gidiyoruz,Başka Bir Yere Gidelim'' Gibi Sözler İstemiyoruz (BİR ALLAH DOSTU BURAYI İŞARET ETTİ) Ve Bizde Bu İşaret Edilen Yerde MUHSİN BAŞKAN'ımızı Arayacağız Dedi.

Orada Benzin İstasyonunda Arabalarının Bagajlarından Çıkardıkları Çizmeleri, Çizmesi Olmayanlara Verdiler Bende Tabanları Yırtık Mekap Ayakkabılarımı Çıkararak Arkadaşların Getirdiği O Çizmeleri Giydim
''
Belkide Bu Satırları Okuyan Birinin Arabasının Bagajında Çıkmıştır O Tabanları Delik Mekap Spor Ayakkabıları''

Bölgeyi Bilen Bir Köylü İle Arabalarla Kilometrelerce Saatlerce İşaret Edilen Yerde Dolaşıp Durduk Telefonlar Ellerden Hiç Düşmüyordu (O ALLAH DOSTU) Google Earth'tan Dörtlü Sinyallerimizi Takip Edebiliyordu Ancak Biz Bir Türlü İşaret Edilen Yere Ulaşamamıştık...

Sonrasında Araçlardan İnildi Yaya Olarak Bir Bölgeye Doğru İntikal Edilecekti Artık FAHRİ BOZGEYİK İle BEN'im Takatlerimiz Kalmamıştı Arkadaşlar, Abi Siz İki Gündür Harap Oldunuz Siz Arabada Kalın Diyerek Bizi
Arabada Bırakarak Gecenin Zifiri Karanlığında Kayboldular...

Ve Üçüncü Gündü !!!

TÜRK İSLAM ALEMİN'İN SON BAŞBUĞ'U HALA BULUNAMAMIŞTI !!!

BBP Genelsekreteri Kriz Merkezinin Televizyonundan Sesleniyordu...

Ulaştırma Bakanımıza...

Başbakanımıza....

Cumhurbaşkanımıza...

Arada Kriz Masasını Yöneten Ağır Abi Ses Tonunu Kontrol Ediyor Ve Yankılanan Salonda ...

FAHRİ BOZGEYİK'e Dönüyorum Birşeyler Demeye Gerek Yok Birlikte Çıkıyoruz Krizi( Yönetememe) Merkezinden

Göksun HÜKÜMET KONAĞI Önündeyiz !!!

Fahri Avazı Çıktığı Kadar Bağırıyor Üç Saate Kadar MUHSİN BAŞKAN'ı Bulamazsanız Bombalı Eylemlere Başlayacağız !!!

Ben Avazım Çıktığınca Ve Gücümün Yettiğince Bağırıyorum Bugün Birkaç Saate Kadar MUHSİN BAŞKAN Bulunmazsa TÜRKİYENİN Her Tarafında Bombalı Eylemler Başlayacakkkkkk !!!

Saniyeler İçerisinde Etrafımız Çevrilmişti ...

Birkaç Polisin Ağzımı Kapatarak Kucaklayarak Sürükleyerek Beni Götürdüklerini Görüyordum,Bir Ara Fahrininde İteklenerek,Tartaklanarak Sürüklenerek Götürüldüğünü Gördüm

Bir Anda Ortalık Ana Baba Gününe Dönmüş Alperenler,Polisler Herkes Birbirine Girmişti ...

Ankaradan Gökhan Bozbıyık'ı Bir Özel Harekatçı Kucaklamış Sürükleye Sürükleye Götürüyor...Gökhan Bozbıyık Avazı Çıktığı Kadar Bağırıyor...Bırakın Beni Ulannnnn

Ben Provakatör Değilim Arkadaşşş !

Ulan O Bizim Canımız !!!

Ulan O Bizim Anamız !!!

Ulan O Bizim Babamız !!!

Bulun Ulan MUHSİN BAŞKANIMIZI !!!

Ben Bir Ara Kurtuldum Ellerinden ''İsrailin Birtane Kedisi Kaybolsa Şimdiye Bulunurdu,Türk İslam Aleminin Lideri Olduğu İçin Bulunmuyor'' Bağırıyordum Şuursuzca Sağa Sola...

Beni Kucaklayarak Oradan Uzaklaştırmaya Çalışan Özel Harekatçı Kulağıma Eğilerek''Bulundu Bulundu MUHSİN BAŞKAN Bulundu Dedi Sağmı? Sağmı? Diyen Israrlı Sorularıma Bulundu Dedi...

O Kalabalığın Arasında Göksun İlçe Emniyet Müdürü Geldi...

Ve Akabinde BBP Genel Başkan Yardımcısı AHMET ŞANVERDİ Geldi Ve Onlarca Kameranın Karşısında BBP Genelbaşkan Yardımcısı Olarak Açıklama Yapıyorum Dedi...

''
Şu Ana Kadar Yapılan Arama Kurtarma Çalışmalarında Bir Neticeye Varılamamıştır,Bizim Devletimizden İsteğimiz Bir An Önce Bu Zaafiyetten Kurtularak Genel Başkanımızı Bulmasıdır
Şu Anda Bizim Arkadaşlarımız Kösele Ayakkabılarla Dağlarda Genelbaşkanımızı Aramaktadırlar İkibin Üçbin Değil Gerekirse Onbinleri Yığarız O Dağlara Ve Genel Başkanımı Bulunmadan
Bir Yere Gitmeyiz'' Sonrada Bizlere Dönerek...''Tamammı Arkadaşlar Dağılın Şimdi Ona,Buna,Askere Polise Bağırıp Çağırmakla Olmaz Bu İşler Alperenlere Yakışır Bir Vakar İçerisinde Hareket
Edeceğiz Ve Yasımızıda Alperenler Gibi Tutacağız Arkadaşlar''

O Anda Ahmet Şanverdinin Konuşması İçin Tuttuğum Mikrofonu Kendi Ağzıma Götürerek Ve Son Derece Kuvvetli Bir Ses Tonlamasıyla

''Sayın Başkanım Bizim Geleneğimizde Askerimizle Karşı Karşıya Gelmek Yoktur,,,Bizim Geleneğimizde Polisimizle Karşı Karşıya Gelmek Yoktur,,,Asker Bizim Polis Bizim Canımız Ancak İki Tane
İsrail Askeri Kayboldu Diye Ülke Ayağa Kalktı, Ordumuz Ayağa Kalktı,Dünya Ayağa Kalktı Bugün Üçüncü Güne Girildi Hala Türk İslam Aleminin Lideri MUHSİN YAZICIOĞLU'ndan Bir Haber Yok Bizim Tepkimiz Bunadır Buna...Ancak Bizi Başka Gruplara Benzetmesinler Biz Bu İşte Kastı, Sorumluğu, İhmali Olanları Buluruz Bunun Hesabınıda Sorarız'' Diye Bir Açıklama Yaptım (O Zamanlarda Bu Hesabın Sorulacağına İnanıyordum)

Benim Bu Konuşmam Üzerine AHMET ŞANVERDİ Hıçkırıklara Boğularak Yanındakilere Sarılarak Ağlamaya Başlamıştı(Bu Görüntüler O Günkü Şhov TV Ana Habare Konu Olacaktı)

Kalabalık Sloganlar Eşliğinde Dağıldı...

Bir İki Saat Sonra Gibiydi Bir Anda Ortalık İnanılmaz Bir Şekilde Hareketlendi, İnsanlar Çılgınca Arabalarına Koşuyorlardı

ENKAZA ULAŞILMIŞTI.....!!!

Bizde Arabamızı Herkesin Gittiği Yöne Sürdük...

Kızılözü,Elbistan Yol Ayrımında Ortalık Mahşer Yerine Dönmüştü Yüzlerce Asker Yolu Kapatmış Sivillerin Geçmelerine İzin Vermiyordu

(O Anda O Özel Harekatçının Kulağıma Eğilerek Saatler Önce MUHSİN BAŞKAN Bulundu Sözü Aklıma Geldi Çünkü Bukadar Asker Ambulans İş Makinası Bukadar Kısa Sürede Organize Olamazdı Mümkün Değildi)

Ocaklılar,Partililer, Meraklılar,Köylüler Zaman Zaman Yaka Yakaya Birbirine Giriyordu Askerlerle, Bir Kısım Alperenler Yakında Bir Tarlanın Etrafından Dolanarak Kendilerini Dağlara Vurdular Tahmini Elli Atmış
Kişilik Bir Grubun Karların Arasında Zirveye Doğru Kaybolduklarına Şahit Oldum...

Tekrar Göksun Şehir Merkezine Döndük Ve Kısa Zamanda Cenazeler Kahramanmaraş Devlet Hsatanesine Sevkediliyormuş Haberi İle Kahramanmaraşa Doğru Gaza Bastık Kahramanmaraş Göksun Arası Virajlı Ve
Kaygan Yollarda Öylesine Gaza Yükleniyordumki Bir Ara Arkadaki Araçta Bulunan Fahri Beni Telefonla Arayarak Abi Yavaş Git Şimdi Uçacaksın Bir Yere Dedi...Bazende Gözyaşlarımdan Yolu Görmem Mümkün
Olmuyordu...

Kahramanmaraş Devlet Hastanesinin Bulunduğu Caddede Tahmini Olarak En Az Beşbin Kişi Birikmişti...

Ağlayanlar

Tekbir Getirenler

Slogan Atanlar

Kuran Okuyanlar Kıyamet Yeri Gibiydi Sanki ...

Sonrasında Arka Arkaya İçerisinde Türk Bayrağına Sarılmış Şehitlerimizin Olduğu Ambulanslar Göründü...

Gazeteciler Kanlı Gözyaşlarımızı Daha İyi Görünteleyebilmek İçin Göz Merceklerimize Sokacaklar Neredeyse Objektiflerini...

Yüzlerce Çevik Kuvvet Polisi Sıralanmış MORG'un Önünde Ve Hastane Çevresinde

Elleri Coplarında

Kalkanlar Havaya Kalkmış

Ve !!! BİBER GAZI Tüpleri Üzerimize Doğrultulmuş!!!
''
O An Artık Aklımın Ve Hafızamın Beni Yönetmediği Ve Kendi Haline Bıraktığı Andı''

Omzu Yıldız Dolu Bir Emniyet Müdürüne Müdür Beyyyy Buraya Gel Diye Bağırdığımı Hatırlıyorum''

Buyrun Dedi

Siz Hiç ALLAH'tan Korkmuyormusunuz?
Siz Hiç Utanmıyormusunuz?
Burada Gözü Yaşlı Ağlayan,Kuran Okuyan İnsanlara Biber Gazı Doğrultmaya Utanmıyormusunuz Müdür Bey Hemen Şu Gaz Tüplerini Götürün Yoksa Burayı Yangın Yerine Çeviririz''

Sağolsun Müdür Bey Hiçbirşey Demedi Elindeki Megafonu Ağzına Götürerek Arkadaşlar Gaz Tüplerini Götürün Diye Anons Etti Ve Gaz Tüplerini Topladı...

Ağlayanlar,Kuran Okuyanlar,Tekbir Getirenler,İntikam Yeminleri Edenler Arasında BBP Genel Başkan Yardımcısı HAKKI ÖZNUR'u Gördüm Sarıldık Ağlaştık Kulağına Eğildim Başkanım Dedim
Şu Genelmerkeze Birşeyler Söyleyin Hala Ona Buna Teşekkür Edip Duruyorlar Hırsımızdan Geberiyoruz Başkanım Dedim Hakkı Baba Herzamanki Babacan Ve Olgun Tavrıyla Haklısın Gereğini Yapacağız dedi...

Biraz Sonra Az evel Bağırdığım Azarladığım Emniyet Müdürü Beni Bir Kenara Çekerek '' Kardaş Durum Gittikçe Vahimleşiyor Size Bir Megafon Versekte Milleti Sakinleştiren Bir Konuşma Yapsanız
Çok İyi Olacak Dedi''

Bunun Üzerine Bende Ona ''Müdür Bey Bizim Sakinleşmeye İhtiyacımız Yok Ben Konuşursam Ortalık Yangın Yerine Döner'' Dedim

Biraz Sonra Adana Adli Tıptan Gelen Heyet ŞEHİTLERİMİZE Otopsi Yapacaktı (Ve Görülecektiki Kayseri Valisinin Dediği Gibi Sağ Bacağı Ve Sağ Kaburgalarında Kırıklar Vardı)

Hava İyice Kararmış Ve Hastane Önündeki Kalabalık Dağılmaya Başlamıştı...

Bizlerde Bir Durum Değerlendirmesi Yaparak Cenaze Hazırlıkları Vs Olduğundan Gaziantepe Dönmeye Karar Verdik...

Eve Döndüğümde İlkönce İçine Karlar Dolmasın Diye Dizlerimize Kadar Koli Bandıyla Sardığım Bir Çift Çamurlu Çizmeyi Çıkardım...

Ve O Çamurlu Haliyle Bir Köşeye Kaldırdım ...Arada Bazen Dertleşmek için.

Salona Geçtiğimde TV'den BBP Genelsekreterinin Sesi Yükseliyodu MUHSİN YAZICIOĞLU Ve Yol Arkadaşları Diye Başlayan Konuşmasında

Ulaştırma Bakanımıza...

Başbakanımıza....

Cumhurbaşkanımıza...

Şimdi Siz Ağırabiler...Ben Size Hakkımı Helal Etsem ''O Bir Çift Çamurları Kurumuş Ama Acıları Taze Çizmelerim'' Size Hakkını Helal Etmeyecek...

Yıllardır' Sevgili Ömer Koca'nın Satmadık Davayı , Satmadık Dostları ,Bu Ömrü Helal Yaşadık Şiirini Dile Getiriyoruz Her Mecrada,Her Oturumda,Her Toplantıda

Sattınız İşte Bizi !!!
Kurulun Yumuşacık Koltuklarınıza
Giyinin Lacivert Takım Elbiselerinizi ,Yaslanın Arkanıza,Genç Çocuklar Saygıyla Bağlasınlar Önünüzde Ellerini,Tadını Çıkarın Başkanlığın
Ve Hayaller Kurun Pis Pis Sırıtarak Övünün Kendinizle''Keş Dağlarında MUHSİN BAŞKAN'ı Arayanları Nasılda Salona Almadık Diyerek''
Mübarek Olsun...

Şimdi Siz Ağırabiler...Ben Size Hakkımı Helal Etsem ''O Bir Çift Çamurları Kurumuş Ama Acıları Taze Çizmelerim'' Size Hakkını Helal Etmeyecek...

HAYALİ KÜÇÜK