Programsız MSN Hacklenir Mi ? Gel de GÖR

●ву_вяaωє●

Dost Üyeler
1-Öncelikle yeni bir msn alıyoruz ben şöyle aldım [email protected] (siz de böyle bir şeyler alınki inandırıcı olsun ) adızı Hotmail soyadınızı Ekibi olarak koyun= hotmail ekibi oldu dimi buraya kadar anlaşılmayan bişey yok değilmi tamam 2. bölüme geçelim.

2-Kurbana bu mesajı atıyoruz ;

Sayın kullanıcımız; hesabınızda güncelleştirme yapmanız gerekmektedir. Çünkü msn messenger 8.5/plus! series hizmete normal olarak acılmıstır. Bu yüzden msn messenger 8.0 ve alt versiyonları 30 gün içinde hizmete kapatılacaktır. Eğer msn messenger 8.0 ve alt versiyonları hizmete kapatılana kadar hesabınızı güncelleştirmezseniz msn messenger 8.0 sizi kabul etmeyecektir.Hesabınızı güncelleştirmek için;
* adınızı
* soyadınızı
* doğum tarihinizi
* parolanızı
* yaşadığınız ili ve aşağıdaki aktivasyon kodunu bize gonderin (Örnek.ali/çavdar/08091986/123456/ae12366v8d3)
* aktivasyon kodu: az345u8cvd7

başlığımızıda Hotmail Staff olarak koydukmu hiçbir kusur kalmadı özellikle kızların hepsi yiyor bunu

BarmeN

New member
Cevap: Programsız MSN Hacklenir Mi ? Gel de GÖR

Pekala güzel, ama bunu yicek biri yoktur sanırım.. :)

KÜLTEGİN

Genel Koordinatör

Geçen bu mailin aynısını 7 yaşındaki yeğenime göndermişler.Beni aradı "amca gerizekalı aptalın birisi spam hack maili göndermiş bende hiç açmadan sildim dedi" Ee doğru söze ne hacet var:) Bu maille hacklenen kişiler benim yeğenin bir kaç sıfatla ifade ettiği kişilerdir:)

haktul

New member

Helal olsun ufaklığa insanlar sanıldığı aptal değildir.O numarayı ancak çok küçük bir azınlık yer.

Firuze

Dost Üyeler

Uslup ve tarz önemlidir.''Özellikle kızların hepsi yiyor bunu'' esefle kınıyorum sizi.:mad: