Radyomuz TURAN hedefimiz TURAN davamiz TURAN; cCcTuran-FmcCc

DISIKURT

Dost Üyeler
Web sitesi
www.turanfm.com
Selamlar degerli gönüldaslarim yaklasik bir yil önce İnternet ortaminda bir site yayin hayatina basladi www.turanfm.com sitemiz ilkelerinden taviz vermeden bu günlere eristik sükürler olsun, Ülkümüz Turan yeni yayin döneminde atilimlarina devam etme kararini alarak yayin agina www.turanfm.com sitesini Yüce Türk Milletinin hizmetine sunmustur. Siz gönüldaslarimiza hizmet etmeye devam edecektir tüm Ülküdaslarimiz davetlidir. Simdiden tesekkürlerimizi sunariz Allah yar ve yardimciniz ve Ülkümüz Turan olsun.

1225576936dost-mekani.jpg

Son düzenleme:

CilekeS

Dost Üyeler
Web sitesi
www.turanfm.com
Evet radyomuz ilkelerinden taviz vermeden 9 Işık Doktirinine uyarak yayınına devam ediyor. bazen hüzünleniyoruz bazen egleniyoruz ama her zaman birlik olmaya çalışıyoruz.siz değerli dostlarımızı da bu birliğimizin içinde görmeyi diliyoruz.
bu kutlu yolculukta Allah yar ve yardımcımız olsun.
TTKY

Son düzenleme:

deli_cecen

New member
selamun aleykum

bütün ülküdaslara hayirli olsun kardesim saol..Allah yar ve yardimciniz olsun.

GökTürk

Kurucu
Web sitesi
www.kibris1974.com
kutlubayragim9dl5cqqm4.gif

Değerli arkadaşlar bende her fırsatta dostlarımın radyosunda kafa dinliyorum, beni bazen bulamadığınızda sitede oraya göz atmayı unutmayın 2. Adresim sayılır.

KADIR~cCc

New member
Web sitesi
www.turanfm.com
Başbuğum!..

Sen yoksun diye toprağımızda bayrağımıza göz diktiler. Varlığımıza, dirliğimize, birliğimize göz diktiler. Onların her zamanki hali bu...

Ya biz?.. Ya bizim halimiz nicedir?..

Kimseye değil sitemimiz, sadece kendimizedir. Davranmak, ayağa kalkmak ve yürümek zamanıdır şimdi...

Başbuğum senin sevdana hiç bu kadar uzak kalmamıştık...

Senin manevi huzurunda yine söz veriyor ve tek başıma da olsa yürüyüşe başlıyorum...

Gelene de, gelmeyene de sözüm yok!..

Ben senin izinde, senin sevdana doğru, yani Türk-İslam Ülküsü yolunda yürüyorum.

Evet hiç dönmediğim yolda eğilmeden, bükülmeden yürüyorum.

Sen hiç merak etme Başbuğum...Şehitler hiç merak etmesin.

Bayrak hiç düşmeyecek, bayrak hiç inmeyecektir.

Ruhun şad, mekanın cennet olsun Başbuğum...

KADIR~cCc

New member
Web sitesi
www.turanfm.com
Ülkücü nesil geleceği temsil ediyor. Bunu solcu kesim bile kabul ediyor artık. Çünkü gerçekler artık bir bir ortaya çıkıyor. Vatanı, milleti için mücadele etmiş insanları vatan haini gibi göstermek; asıl vatan hainliğidir. Şuna inanın ki, yetişen Ülkücü gençlik, Türkiye'nin geleceğidir. Bize düşen görev bu tertemiz gençliğe sahip çıkmaktır. Ben dahil hepimizin görevi budur. "

" Vatanım için yıllarca mücadele ettim, cefasını da surdum, sefasını sürdüm dersem yalan olur. Çünkü, biz devamlı mücadelenin içindeydik, bizi yıldırmadı cezaevleri, tabutluklar, bizi yıldıran sadece anlaşılmamamız oldu. Ama ben inanıyorum ki, ülkemizin nüfusunun büyük bir bölümü Ülkücü kesimin amaçlarını ve devlet için verdikleri mücadelenin farkındalar, 5 bin şehit bunun kanıtıdır."

" Ben mutluyum bu gençliği görmekten, vatanına devletine, milletine sevdalı, bayrağına vurgun, her an için bir çakıl taşına bile kurşun yemeye hazır. Bu evlatlar bizim. Ben bugün varım, yarın olmayabilirim. Bayrağımı düşürdüğüm zaman onu elimden alacak yere düşürmeyecek insanlar vardır. "

" 1960 yıllarından bu yana merhum Adnan Menderes ve arkadaşlarının idam edilmesi hep oy istismarı yapıldı. Yapılmaya da devam ediliyor. Geçen yıl mezarlar nakledilmeden önce TRT'nin hazırladığı "Demirkırat" belgeselinde devletin televizyonundan bütün gerçeklerin tek tek anlatma fırsatı tanındığını sandım. Fakat bu sefer de çarpıtıldı. Proğram yapımcısı Mehmet Ali Birand ve ekibi yaklaşık sekiz saat süren çekimden ve anlattıklarımdan sadece on dakika kadarını yayınladılar. İsmet Paşa'nın mektubundan söz edilirken, benim mektuplarımdan bahsedilmedi. Üstelik benim albay üniformalı resmim gösteriliyor, konuşmam yayınlanıyor. Yani idamları ben yaptırmışım gibi vatandaşlar aldatılmaya çalışıldı. Bütün kamuoyu önünde bunu yapan iktidarı ve bunu yaptıran Cumhurbaşkanı'nı kınıyorum.

Alparslan Türkeş

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
3-4 gün içinde yeni forum sitemizle yayında olacağız.paylaşımlarınızla birlikte üyeliğinizde çok kolay olacaktır.
ilginizden dolayı teşekkür ederim.

Nezaket gösterip açıklama yaptığınız için teşekkür ederim.Haberdar ederseniz memnuniyetle üye olurum.Tekrar hayırlı olsun ve güzel hizmetler yapmanızı diliyorum.:)

DISIKURT

Dost Üyeler
Web sitesi
www.turanfm.com
Selam gönüldaslarim www.turanfm.com yeni site forumumuz yayina sunulmusdur. Gönüldaslarimizi paylasima bekleriz.

Vatan ne Türkiye'dir Türklere, ne Türkistan,
Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; TURAN...