SENi SENSiZ yasamaktan yoruLdum....

güL58

Moderator
SENi SENSiZ yasamaktan yoruLdum, bunun adi ask degiL, izdirap;
beLki de ask? her ne ise, biLmiyorum. BEN artik sarki dinLemek degiL, sarki söyLemek istiyorum.
yüregimden kopup geLen göz yasLarim karisti bir basima yagmura defaLarca, omzun yerine isLak camLara yasLadim basimi, SENSE sadece yoktun, sadece yok. bu ask degiLdi, sadece izdirap, beLki de ask. ama BEN artik aski dinLemek degiL, aski yasamak istiyorum.
bazen iLik esen bir rüzgardin sacLarimi oksayan, bazen bir teLefon kadar yakin, asLinda cok uzaktin, ya da sadece yoktun, sadece yok. BENSE artik ardindan aci bir tebessümLe güLümsemek istiyorum adin geLdiginde akLima, ve SENiN icin akan göz yasLarimi geri istiyorum karanLik geceLerimden, birde SENi özLeyerek gecen günLerimi ve hayaLLerimi ver BANA! uzatiyorum iste askini, yüregimden SENi tasidigimdan bu yana, SEN sadece aski anLattin BANA, BENSE artik aski yasamak istiyorum.
göz bebekLerinde, bir basina yasanan yaLnizLikLarindan arta kaLan cam kirikLarini topLa yüregimden, cünkü tasiniyorum kimsesizLiginden. bugün SENi SENSiZ yasamak asksa, SENi SENiNLE yasayacagim yarinLara kaLdiriyorum aski, cünkü BEN artik aski dinLemek degiL, aski yasamak istiyorum.
biLiyormusun, SENi kaLbimde tasiyaLi garip bir bosLuk var icimde, sadece bir bosLuk, tipki yokLugun gibi. ne aci, ne sizi nede bir damLa gözyasi; hepsi tükendi, SENSiZ yasattigin askin gibi.
hisLerinin acidan hissizLestigi oLdu mu SENiN hic? hissizim, hissetmiyorum, sadece yokLugunu yasiyorum! kapi caLindiginda, geLenin SEN oLmadigindan eminim, teLefon caLdiginda SEN aramiyorsun kesin, cünkü SEN sadece yoktun bu askta, sadece yok! yokLugunda buLmustum SENi, yokLugunda kaybettim. yüregimde bir ask türküsü söyLüyorum, SENi kimsesizLigimden tasiyaLi beridir, ask sarkiLari dinLemekten yüregim yorgun.
yoktuk ikimizde asLinda birbirimiz icin, asktan korkan iki ask kackini idik. askin orta yerine düstük kavruLduk. oysa ikimizde sadece yoktuk, sadece yok.
bir yagmurLu gecede gecerse adim akLindan, icinde ki bosLukta bir garip sizi duyarsan, sadece biLki; SENi aramiyor, SENi sormuyorsam, bu SENi unutmusum demek degiLdir. BEN sadece artik aski dinLemek degiL....