''sevmek delilikse

• Konbuyu başlatan kule
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 2:12

kule

New member
''SEVMEK DELİLİKSE

BENDE TIMARHANELİK DELİYİM '''

Bazen dünyada ne kadar anlamsız ve gereksiz şeylerle uğraştımızı anladığımızda kendimize kızarız.evet çok gereksiz şeyler yaparız insan olarak en büyük hatayıda karşımızda insanları kendimiz gibi bilmemizden oluuyor.Seversiniz,
taparsınız,dünyanız yaparsınız. birgün bakarsınızki o sevdiğiniz insan aslında koca hiçtir.Bunu anladığınızda belki o insandan nefret etmezsiniz sevgisini yüreğiniz en ücra köşesine gömersiniz.onu orda seversiniz gizlice kendi bile bilmez sevildiğini.Çünkü sevginizi hak etmemiştir. Onu onunla değilde onsuz seversiniz.O olduğunda sevginize kötülük yapıyordur.sevginize sevdiğiniz insanın bile zarar vermesini istemezsiniz.his edersiniz içinizdeyaşadınız sevginin bitmesine neden oluyordur.Söyle bir düşününce yaşadığım şeylere bakınca onsuz sevmeyi tercih ediyorum.ooo olsa ne olur olmasa ne olurki.Sevmek bir ruh hastaliğı olmuşsa taptığınız kişi sizi ruh hastası biliyorsa bırakın öyle bilsin.sevmek bence akıllı insan işi değildir.sevmek cesaret işidir yürek işidir her baba yiğit sevemez sevsede taşıyamaz.Akııllı insan sadece ve sacede kendini ve sevilmeyi sever.Ben bir deliyim,ben belkide ruh hastasıyım ne çıkarki ne olduğumun ne önemi varki.ben sevmisim işte asıl mesele bu değilmi seviyorum varmı bir itirazi olan.cezam nee tımarhanemi? Sevmenin şuç olduğu yalan dünyada deli olsam ne olurki.?

İnsan hiç bir insanı zorla gözünde büyütürmü? ben bunu yapıyorum asla değmeyeceğini bildiğim bir insanı asla görmediğim bir kişiyi gözümdee büyütüyorum.Söz verdiğim için unutmuyorum,onu yalandan şamata olsun diye değilde insan gibi sevdiğim için gözümde hala büyütüyorum. Varsın o nerde olursan olsun.Varsın sevmesin hiç ihtiyacım yok onun sevgidine aşk,sevgi benimdi ben yaşadım yaşatıyorum da...

Ben her değmezin bir değeri olduna inanıyorum çünkü insanım yaşama gayemsee insan olmak.

herkezin kendince bir yolu vardır.özgürüz herkez nerde kiminle mutluysa orda olmalıdır.

seni seviyorum burda benimle kal demek bile büyük hata,sevilen gidecekse bırakın gitsin,

SEVMEK ÖZGÜRLÜKTÜR ESARET DEĞİLDİR.

BENDE SENİ AZATT ETTİM,MUTLU OLDUĞUN YERDE OL......

alıntıdır