Sophos Antivirüs 7.3.0

bozkurt_ferhat

New member
2dqlqoo.jpg

Sophos Anti-Virus 7.3.0
Boyut: 35.6 MB

rj4lrp.png
Sophos, kurum ve kuruluşların viral tehditlere ve spam mesajlara karşı korunmasında alanında lider konumda bulunan bir firmadır. Dünya çapında 25 milyondan fazla kullanıcı Sophos çözümlerinden ve tüm müşterilere 7×24 kesintisiz sunulan “First Class” teknik destek hizmetinden faydalanmaktadır. www.gencakademi.biz AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımla, kurum ve kuruluşlara kaliteli çözümler sunmayı vizyon edinmiş olan Sophos, bu vizyonu ile her geçen gün daha da güçlenen ve hızla büyüyen bir güvenlik şirketidir.
Sophos Anti-Virus, yeni nesil güncelleme ve yönetim modülü Enterprise Manager ile yeni çıkacak olan tehditlere karşı otomatik olarak güncellenir. Enterprise Manager modülü içerisinde yer alan araçlar Sophos’un web üzerinden otomatik kurulup güncellemesini, Remote Update sayesinde kurumsal ağ dışında bulunan mobil kullanıcıların sistemlerinin otomatik güncellemesini sağlamaktadır. Enterprise manager modülü detaylı grafikse raporlama araçlarını da içermektedir.
Sophos Anti-Virus tüm popüler masaüstü işletim sistemlerini ve ağ yönetim yazılımlarını desteklemektedir.
http://rapidshare.com/files/143032466/Sophos_Anti-Virus.rar