Turkce - Rusca | Gorsel Egitim Video dersleri

APPaLLoSa

Yasaklı Üye

3tuGr.jpg

Turkce - Rusca | Gorsel Egitim Video dersleri

Emsalleri ile karşılaştırıldığında, turizm faaliyeti içersinde olan, Rusça konuşulan ülkelere gidecek olup kendisini hazırlamak
isteyen ya da bu ülkelerden turist veya misafir bekleyenlere özel; hatta sınavlar için mükemmel bir kaynaktır. İlk 6 CD?de
genel konuşmalar, tanışmalar, isimler, günlük konuşmalar, Rusça?nın alfabesi, okunuşu çok anlaşılır birdille Türkçe, sesli
ve görüntülü şekilde anlatılmaktadır. Sonraki 6 CD ise biraz daha detalı anlatımlara konudur. Yani ilk 6 CD Rusça
konuşacak ve anlayacak seviyeye getirecek (hatta okuyacak), sonraki CD?ler ise sizi ?Rusça biliyorum? diyenlerden farklı
kılacaktır.
Kültür Bakanlığı isbn no: 978-9944-0246-8-6

Setinizle yapacağınız çalışmalar sonrası Rusçayı iyi bir şekilde anlayacak ve konuşacak hale geleceksiniz. Tursitik
bölgelerde görevli personeller için kesinlikle faydalı olacak bir settir. Özel çeviri teknikleri ile artık siz Rusça konuşmak ve
anlamak için yardım almak yerine bu konudaki taleplere cevap verecek hale geleceksiniz.

13. cd?ye verilen dokümanlar CD?si aynı zamanda, bir başka programla hazırlanmış olan soru ? cevap çalışmalarını da
içermektedir. Görüntülü ve öğretmeninizden Türkçe anlatımlı dinlediğiniz dersleri bitirdikten sonra ya da kendinizi test
ekmek istediğinizde bu soru ? cevap çalışmalarına geçebilirsiniz. Bu, yakın zamanda bir sınavınız varsa veya seviyenizi
belirlemek/yükseltmek için çok yararlı olacaktır. Bahsi geçen soru-cevaplar bir test niteliğinde olup, doküman
haricindedir.

downp.png

>>>>> WUPLOAD <<<<<

http://www.wupload.com/folder/534112

>>>>> FileJungle <<<<<