TV'de Kimi Gorünce Anında Kanal Değiştiriyosunuz??

AŞİNA

Dost Üyeler
Bakalım... TV'de kimi gorünce anında kanal değiştiriyosunuz??

Örneğin; ben sabah proğramlarına çok kızıyorum..Bir sürü kalabalık tartışmalı dedikodulu proğramlar beni rahatsız ediyor..

20Temmuz

Alpagut Han
Canbulat a katılıyorum
ve ekliyorum
kuşum aydın,
hadi hadi ürek,
m.anası belli olmayan birand,
ajdar ve türevleri,
abdullah rose,
rterdoğan,
kabinenin tamamı,
televole tarzları,
kim kimle nerde programları,
camaat kanallarının tamamını
.....

gonca58

Moderator
Hemen hemen herseyi izlerim, ama Ikbal Gürpinar´i gördügümde tv kanalini degistiriyorum. Asirici dinci olmasi hic hosuma gitmiyor

osman batur

Dost Üyeler
Evet daha dogrusu neyi izlemediklerimi degilde sadece neyi izlediimi yazmak daha basit geldi bana,haberler ve belgeseller bunun disindaki leri zaman kaybi olarak sayiyorum
birde bu savas ay bana acayip yalanci,düzenbaz,yalaka,sirret,ikiyüzlü,kuzu postuna bürünmüs ayi gibi geliyor(bu atasözü kim söylemisse kurt a hakaret sayiyorum) eskilere gitmeye gerek yok tabiki reha mundar pardon reha muhtar

osman batur

Dost Üyeler
Hemen hemen herseyi izlerim, ama Ikbal Gürpinar´i gördügümde tv kanalini degistiriyorum. Asirici dinci olmasi hic hosuma gitmiyor
Kardesim o gördügün insan dindar degil yanlis algilamissin ,onlar dinci gibi gecinip dindar,müslüman,inancli kesimleri duygu sömürüsüyle yönlendiren ve o kesimden nasiplenen insanlar,aynen kisaparmak ta nasil milliyetci,vatanci ve sehitler üzerinden nasil prim yapiyorsa programlarinda bu ikbalda aynen böyle bir tip iste

GökTürk

Kurucu
Web sitesi
www.kibris1974.com
i1229_kutlubayragim9dl5cq.gif

Çizgi filimleri görünce kanal değiştiriyorum oğluma yakalamasın yoksa 24 saat işim bitti.

DEMİR

Beğ Yönetici
Ben de hülya avşar ve gülben ergen denen medya maymunlarını görünce hemen kanalı değiştiriyorum:)

zpalali

Dost Üyeler
Sabah haber programlarini acip Tayyip ve kabilesini görmek beni cildirtiyor hee bide yök baskani varya YALAKA özcan onu

Türk2023

Dost Üyeler
Cevap: TV'de Kimi Gorünce Anında Kanal Değiştiriyosunuz??

Erkek görünümlü komple omurgasızları

Konçuy

Dost Üyeler

Tayyo ve saz arkadaşları, izdivaç programları vs. :D

ARIKBUKA

Halkla İlişkiler

Mehmet Metiner ucubesini görünce kanal değiştiriyorum.

CANBULAT

-Otağ Hanı-
Tanrı Dağları Yaylağım, Orhun Nehri Sulağım

-Nerde sabah orda akşam takılan tayfanın çok önemli olduğu zannedilen kim kiminle öpüşmesi ve koklaşmasını konu alan programları.
-Sabah sabah insanları sanat kültür programı adı altında daha doğrusu kadın programı adı altında seyrettirilen kuşum aydın börtü böcek fatih ürek gibi insanları çıkaran ve Türkçenin içine eden sunucuların olduğu programlar.( Gülben Ergen-seda sayan...)
-Bugün tayyipi öven yarın kötüleyen ve öbür gün yine öven satılmış tüm kanalların haber programları.
-TBMM tayfası... Birisi konuşurken orada sudoku çözen yada cep telefonuna "tamam o iş halloldu bil" diye mesaj atan veya çok iş yapmış ta azıcık kestireyim diyen hükümetin tüm elemanlarının görüntüleri.
- "Ben karı istiyem" diyen vatandaşların katıldığı sanal ...venk programları. (Normaldir demeyin izleyin görün. Bir Türk kadını pazardan karpuz alınır gibi alınmaz. İffetini hiç bir zaman bozmamalı.)
- Detone detone detone diye 3 senemizi yiyen Bulent Ersoy. Kaç tane insanın duygularıyla oynandı o programda. Pazar geceleri mahvoluyor bunların yüzünden.
- A'dan Z ye Flash TV!!! Bu adam benim karımı ...... diyen adama sus demiyen yada reklama girmeyen tek kanal!
- Cematci adamların badem bıyık takmış tayfası! Hele onların o bıyık altından gülümsemesi...meşhurdur baya...
- Gül ve Gülen soyadındaki 2 şahıs...
- Belgeselde seyretmiyorum. Bizim 2. dünya savaşıyla ne alakamız vardı? Japonyaya atom bombasını bizmi attık? Neden her belgesel dış ülkelerin tarihiyle ilgili? Nerede bizim kıbrısımız? Nerede ATamız? Nerede Ermeni şerefsizlerinin yaptıkları? Nerede Doğu Türkistan? Nerede Klordan şehit olan 10000 askerimiz? Nerede donan 90.000 şehidimiz?
- Ne kaldı geriye? 2 aydır 2 defa televizyon izledim. Birincisi Prof. Dr. Ata Atun'un programı ve Galatasaray-Bordeaux maçı...

BAHRİYELİ

New member

Devrem herşeyi açıklamış. Geriye birşey bırakmamış... :)