Üç Evli Adam

ARIKBUKA

Halkla İlişkiler
3 adam oturmuş eşlerine aldıkları hediyelerden bahsediyorlarmış.

Birincisi demiş ki, 'karıma öyle bir hediye aldım ki, 6 saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.'
Diğer ikisi anlamamışlar. 'Ne aldın?' diye sormuşlar. 'Beyaz bir Porsche aldım. Çok mutlu oldu.' diye cevap vermiş.

İkinci adam demişki, 'Bende geçen doğum gününde karıma 4 saniyede 0'dan 100'e çıkan bişey almıştım.' Hemen anlamışlar tabi ki: 'Heey, yoksa Ferrari mi aldın?' Adam gülümsemiş: Evet, kıpkırmızı bir Ferrari aldım. Gerçekten de ona çok yakıştı.'demiş.

Bu sefer üçüncü adama sormuşlar: 'Peki sen ne aldın karına?' Adam demiş ki: Ben öyle bişey aldım ki; sadece 2
saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.' Adamlar şaşırmışlar: 'Atıyorsun!' demişer, 'Öyle bir araba olmaz ki!' Adam cevap vermiş: 'Araba aldığımı kim söyledi? İşte bunu aldım demiş.

Ne aldığını görmek için tıklayın...

http://img193.echo.cx/img193/7475/adsz8oj.jpg

NOT:Bu arada belirteyim ki canım eşim seni çok seviyorum. :D

Bige-tuğ Tulken

Halkla İlişkiler
Sanırım benim de kendime alabileceğim teknolojinin son ürünü olan bu "şey", mükemmel bir doğum günü hediyesi olur. Eee, her doğumgünüm tek başıma geçiyor ne de olsa :D Güzel fıkraydı teşekkürler.

Göktuğ

Halkla İlişkiler
Höhöhöhöhö süperdi emeğine sağlık :D

DEMİR

Beğ Yönetici
Cevap: Üç Evli Adam

Harikasın Prens gece vakti iyi güldüm. Özellikle de notuna. Allah mutluluğunuzu daim etsin.:)